Czerwiec 2018 :) Za kilka dni minie połowa miesiąca, a za 3 tygodnie rozpocznie się II połowa roku. Gdy w styczniu postanowiliśmy finalizować prace związane z naszą stroną internetową, wszystko wydawało się takie proste i poukładane ;) ale plany swoje, a życie swoje :) W międzyczasie otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość, iż się powiększamy więc i prace nad uzupełnianiem tutaj treści zostały wstrzymane. Teraz jednak postanowiliśmy się zmobilizować i pokazać naszą stronę

Z początkiem roku mieliśmy wiele pomysłów na tegoroczne podróże i zastanawialiśmy się jak go wypełnimy? Trudno było wszystko przewidzieć :) Głowy mamy pełne pomysłów, ale w którym kierunku nas poniosą, tego na ten moment nie wiemy. Zanim wypełnimy to miejsce nowymi opowieściami o naszym rodzinnym wędrowaniu, pragniemy Was powitać na stronie http://www.majorsworldtour.pl.

Za jej pośrednictwem będziemy opowiadać o naszych podróżach, tych bliskich i tych dalekich, dzielić się tym co nas spotkało i czego doświadczyliśmy. Na początek poczytajcie O NAS, kim jesteśmy i skąd pomysł na rodzinne wędrowanie. Nie zabraknie również dobrych porad w zakładce PORADNIKOWO. Tam znajdziecie informacje, które będą/są pokłosiem naszych podróży i doświadczeń, z jakimi przyszło nam się zmierzyć. I na koniec, choć mamy nadzieję, to będzie sercem tej strony, zapraszamy Was do zakładki NASZE PODRÓŻE, gdzie stopniowo będziemy wrzucali informacje, gdzie byliśmy, gdzie jesteśmy i gdzie może będziemy.

Na początek jest może jeszcze ubogo i nie ma wszystkich naszych podróży, ale zaczynamy uzupełnianie, więc zapraszamy do częstego zaglądania do nas :)