Przynajmniej raz w życiu nie jeden marzył o dalekich podróżach. Również nas nie ominęły takie myśli. Mamy za sobą podróże bliskie i dalekie, ponieważ zawsze pociągało nas to, co skrywał horyzont.

W pewnym momencie to pragnienie podróży i odkrywania świata połączyło nas i od 2013 roku wędrujemy razem. Pewnie ktoś zapyta jak do tego doszło ;) wybaczcie, ale to opowieść na inny moment :)Teraz wędrujemy Razem, czyli: Agata, Martusia, Natalka i Przemek. Oczywiście taki skład nie pojawił się odrazu. Początki były we dwoje, następnie dołączyła Martusia, a po niej Natalka. Z wysokogórskich szlaków zeszliśmy na niziny i choć jest zdecydowanie inaczej, nie żałujemy tej zmiany. Od pierwszej chwili, kiedy dowiedzieliśmy, że nie będziemy tylko we dwoje, czuliśmy, że naszą pasją do podróży i poznawania świata będziemy dzielić się z naszymi dziećmi. I tak to nasze wspólne wędrowanie Around The World się rozpoczęło.

Dla nas sprawa jest oczywista: podróżujemy razem bo jesteśmy Rodziną. Dzieci są jej nieodłączną częścią. Wędrowanie bez nich nie miałoby sensu i byłyby puste. Kiedy jesteśmy razem tworzy się nasza historia rodzinna i buduje się więź już na zawsze. Czujemy, że jesteśmy w pełni rodzicami dla naszych Skarbów.   

Niewątpliwie od momentu pojawienia się naszych dzieci, zmienił się nieco charakter naszych podróży. Nie wspinamy się na wysokie górskie szczyty, nie wisimy na linach, nie zmagamy się z przepaściami i przestrzenią. Teraz to nasze dzieci określają kierunki i charakter podróży, a także wybór środka lokomocji. Właśnie, jest i piąty członek naszej ekipy, to Volkswagen Transporter – popularna T4 w wersji Westfalia czyli buso-kamper – nasz dom na 4 kołach.